• rok szkolny 2012/2013

•

28.06.2013

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 uczniów Szkoły Podstawowej

im. T. Kościuszki w Brzeziu odbędzie się w dniu 28 czerwca 2013r. :

9 00 – Msza św. w Kościele Parafialnym w Brzeziu

• Zebranie rodziców przyszłej klasy pierwszej

01.07.2013

1 lipca 2013r o godzinie 17,30 odbędzie się zebranie rodziców dzieci zapisanych do klas 1 na rok szkolny 2013/2014

Serdecznie zapraszam!!

• Dyżury w okresie wakacji w oddziale przedszkolnym w szkole w Brzeziu

W oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Brzeziu w okresie od 1 lipca do 12 lipca 2013 roku będzie prowadzony dyżur dla dzieci 5 i 6 letnich.

• „PTTK dla najmłodszych”.

Szanowni Państwo, Członkowie PTTK, Koleżanki i Koledzy.

ZAPRASZAMY CZŁONKÓW PTTK ORAZ CHĘTNYCH NA WYCIECZKĘ KOŁA PTTK „ZIEMIA ZABIERZOWSKA”:

„PTTK dla najmłodszych”.

Wycieczka dedykowana jest dzieciom w wieku 5-15 lat.

Spotykamy się o godzinie 9.00, w dniu 30 czerwca 2013 r. na parkingu przy murach zabudowy przy dworskiej w Bolechowicach (100m od Kościoła w kierunku Zelkowa), idziemy Doliną Bolechowicką, gdzie dowiemy się, co to jest przyroda i jak o nią dbamy. Przejdziemy lasami do Doliny Kobylańskiej i tam spotkamy się z taternikiem - alpinistą, który objaśni dzieciom, co to jest i na czym polega wspinaczka skalna. Następnie przejdziemy do – Skalnego Raju k. Będkowic.
            Wycieczka zostanie zakończona wspólnym ogniskiem i zabawami dla dzieci m.in. w „Małpim Gaju”.

Trasa ma około 5 km spaceru, wycieczka będzie trwała około 6 godzin.

Dzieci muszą iść z opiekunami.

Co należy zabrać ze sobą?

Dobre, wygodne buty, kurtkę przeciwdeszczową. Proponuję zabrać chłodne napój, kanapki, owoce, czekoladę. Na ognisko proponuję wziąć kiełbaski, chleb, musztardę i to wszystko, co sprawia dzieciom i państwu przyjemność przy „grillowaniu”.
            Na wycieczkę mogą jechać zarówno członkowie PTTK jak i nie zrzeszeni w Kole. Nadmieniam jednak, że osoby nie będące członkami PTTK nie są ubezpieczeni.

Impreza jest ograniczona (max. 40 osób), pierwszeństwo mają członkowie PTTK. Zgłoszenia na wycieczkę oraz wszelkie zapytania proszę kierować na skrzynkę jerzyaai@tlen.pl

Wyślij informację znajomym, rodzinie, przyjaciołom.

Pozdrawiam.
            Jerzy Iwaszkiewicz

PS.
            Kolejna wycieczka naszego koła odbędzie się 27-28 lipca 2013, pt. „Poznajemy Beskidy” w Beskid Wyspowy.

•

W dniu 2 września 2013 roku (poniedziałek) w Szkole Podstawowej w Brzeziu odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

• godz. 9.00 - Msza św. w Kościele NMP w Brzeziu

• godz. 10.00 - spotkanie w szkole dla uczniów, nauczycieli i rodziców na Sali gimnastycznej

• Informacja dla rodziców

1 lipca 2013 roku o godzinie 17.00 w Sali nr 6 odbędzie się zebranie  rodziców dzieci zapisanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2013/2014

Serdecznie zapraszamy !!!!

• Materiały pomocnicze do oddziału przedszkolnego na rok 2013/14

• Wyprawka szkolna 2013/2014

Informujemy o możliwości dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów klas I-III oraz klas V szkoły podstawowej, rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2013/2014. W przypadku uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej kryterium dochodowe wynosi 539,00 zł netto na osobę w rodzinie,  o którym mowa w art. 5 ust.1 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 182), w przypadku pozostałych uczniów nie posiadających orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego utrzymane zostało kryterium dochodowe 456 zł netto na osobę w rodzinie, o którym mowa w art. 8 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2009 r. Nr 175, poz. 1362, z późn. zm.). Jednocześnie informuję, że w 2013 roku pomoc dla dodatkowej grupy uczniów, którzy nie spełniają kryterium dochodowego może stanowić 5% uczniów uprawnionych. Do tej grupy są włączeni uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej.

• Zestaw podręczników do szkoły na rok szkolny 2013/14

Do pobrania zestaw podręczników, które będą obowiązywały w naszej szkole w roku szkolnym 2013/2014

podreczniki_na_rok_szkolny_2013-2014(1).doc