• Ozdoba choinkowa - konkurs plastyczny

15.01.2024

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.:”Ozdoba choinkowa.", zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie. Rozstrzygnięcie odbyło się 19 XII 2023 w Domu Kultury w Zabierzowie. Bardzo się ucieszyliśmy z przyznanych miejsc i nagród. W kategorii klas IV-VI: Antonina Kozłowska z KL VI otrzymała wyróżnienie, natomiast w kategorii klas VII-VIII:  Oliwia Jamrozik z KL VII zajęła III miejsce. Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej!!!!!!

Maria Rochon.

• Wycieczki małe i duże - konkurs plastyczny

12.01.2024

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.:”Wycieczki małe i duże.", zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie. Rozstrzygnięcie odbyło się 19 XII 2023 w Domu Kultury w Zabierzowie. Bardzo się ucieszyliśmy z przyznanych miejsc i nagród. W kategorii klas VII-VIII:  Emilia Średniawa z KL VII zajęła III miejsce. Prace plastyczne uczniów można było podziwiać na wystawie pokonkursowej w trakcie uroczystości rozdania nagród. Nagrodzone prace zostały wybrane także do kalendarza na rok 2024, promującego ”młode talenty” z Gminy Zabierzów oraz zabierzowskiego Centrum Kultury.

Maria Rochon.

• "Mała książka - wielki człowiek"

05.01.2024

W ramach kolejnej ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” pierwszoklasiści 5 stycznia 2024r. otrzymali wyprawki czytelnicze sfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku uczniowie klas pierwszych otrzymali książkę pt. Wnuczka antykwariusza” cenionej pisarki Justyny Bednarek, która jest autorką serii książek o przygodach Dziesięciu Skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych). Do książki dołączony jest przewodnik dla rodziców "Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem".

Bibliotekarz Barbara Potoczna